Lütfen Javascripti Aktif Ediniz

DUYURULAR

Yeditepe Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi
img

H2020 Sanayi Kuruluşları Ortaklık Çağrısı

H2020 Ortaklık Çağrısı

 

10 Ocak 2017 tarihine kadar açık olan Yenilikçi Eğitim Ağları (ITN) Çağrısı’na sunulmak üzere hazırlanan bir proje için ortak aranmaktadır. Projede yeterince akademik ortak bulunduğu için akademik ortakların başvurusu kabul edilmemektedir. Ekte yer alan forma belirtilen konuda çalışan (expertise in mining industry, steel aluminium, foundry industry, semiconductor manufacturer, casting of any type of metals -aluminum, copper, steel, forge etc.) büyük sanayi kuruluşları, KOBİ’ler ve diğer akademik olmayan kuruluşlar, ilgilenmeleri halinde ncpmobility@tubitak.gov.tr adresi aracılığı ile irtibata geçebilirler.

 

Ayrıca; Avrupa Komisyonu tarafından desteklenen Net4Mobility projesi web sitesinde (http://www.net4mobility.eu/eoi.html) Marie Sklodowska Curie Araştırma Programları altında yer alan Yenilikçi Eğitim Ağları (ITN) ve Araştırma ve Yenilikçilik Değişim Programı (RISE) projeleri için ortak arama duyurularını inceleyebilirsiniz.

 

Avrupa Komisyonunca fonlanmış ITN projelerindeki uygun pozisyonlara ise EURAXESS web sitesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz: https://euraxess.ec.europa.eu/