EIT Jumpstarter 2021 Hızlandırıcı Programı İçin Son Başvuru 16 Nisan 2021!

EIT Jumpstarter, Avrupa İnovasyon ve Teknoloji Enstitüsü’nün (EIT’nin) sektörler arası ön hızlandırma programıdır.

Erken aşama startuplar için Avrupa’nın en iyi ön hızlandırma programlarından biri olan EIT Jumpstarter, girişimcilerin yenilikçi ürün veya hizmet fikirleriyle uygulanabilir bir iş modeli oluşturmalarına ve bu modeli doğrulamalarına yardımcı olur. Bu süreçte girişimciler, EIT’nin eşsiz iş ağından yararlanır ve Avrupa’nın en iyi uzmanlarından ve koçlarından destek alırlar.

Program:

  • İş modeli geliştirmek ve doğrulamak,
  • Fikirlerini gelecekteki potansiyel yatırımcılara sunmak

isteyen yeteneklere odaklanıyor.

EIT Jumpstarter kapsamında şu ana kadar 13 ülkeden 90'dan fazla startupa iş fikirlerini sürdürülebilir bir iş modeline dönüştürebilmeleri için destek verilmiştir.

Altı Tematik Kategori

Bu programın stratejik amacı, Avrupa’daki yeniliği ve girişimciliği destekleyerek Orta Doğu ve Güney Avrupa bölgelerinde sürdürülebilir etki yaratmaktır.

 

Yenilikçi çözümleri sektörden gelen taleplerle birleştirmek ve bölgenin rekabet gücünü artırmak için altı EIT İnovasyon Topluluğu — EIT Health, EIT Food, EIT RawMaterials, EIT InnoEnergy, EIT Manufacturing ve EIT Urban Mobility — bir araya gelerek EIT Jumpstarter’ı oluşturdu.

 

EIT Jumpstarter benim için uygun mu?

EIT JumpStarter, teknoloji tabanlı iş fikri sahibi tüm girişimcilerin başvurularına açık. Katılımcılar, sektörler arası benzersiz bir ortamda iş fikirlerini nasıl hayata geçireceklerini öğrenecekler:

  • Ekip oluşturma
  • İş Modeli tasarımı
  • Ürün/pazar uyumunu test etme.

EIT Jumpstarter programı süresince, eğitmenler ve koçlar iş fikrinize en uygun iş modelini bulmanız için size rehberlik edecek ve doğrulamanıza yardımcı olacaklar. Programın sonunda mezunlar; satış sunumu, iş modeli kanvası, rekabet analizi, pazara giriş stratejisi ve yol haritası hazırlayacaklar.

Program süresince, Avrupa’nın en iyi eğitmenlerinden ve mentorlarından destek alacak ve program sonunda 10.000 Euro’ya kadar kazanma şansına sahip olacaksınız.

Önemli Tarihler

EIT Jumpstarter 2021 için başvuruları 16 Nisan’a kadar açık! Daha fazla bilgi ve başvuru için program web sitesini buradan ziyaret ed: https://apply.eitjumpstarter.eu/

Sorularınız için: hubturkey@innoenergy.com